Pirmokų priėmimas 2018-2019 m.

2018-2019 pirmokų priėmimas į Atvirąją mokyklą vyks tokiais etapais:

– 2018 sauso 22 d. informacinis susitikimas su tėvais;
– nuo 2018 m. sausio 23 d. šeimos pildo elektroninę anketą – prašymą priimti į mokyklą;

Prašymas ir priėmimo anketa

– nuo kovo vidurio pokalbiai su šeimomis, kurių metu aiškinamės šeimos lūkesčius, norą įsilieti į bendruomenę ir kaip jie atitinka Atvirosios mokyklos vertybes bei veiklos principus;
– balandžio pabaigoje-gegužės pradžioje pasirašomos stojimo sutartys.

Daugiau informacijos: priemimas@atvirojimokykla.lt, tel. +37060138482

Susitikimas su būsimų pirmokų tėveliais

visus norinčius bei svarstančius auginti ir ugdyti savo vaikus Valdorfo pedagogikos dvasioje, kviečiame š.m. sausio 22 d. (pirmadienį), 18:30 val. į informacinį susitikimą Vilniaus Valdorfo Atvirojoje mokykloje.

Susitikimo metu pasidalinsime kuo gyvename, ką veikiame, kuo tikime ir kur link einame, pasikalbėsime apie mokyklos planus.

Lauksime Jūsų dabartiniuose mokyklos namuose Paeglinės sodų 5-oji g. 38 (Pavilnys), Vilnius.

Atvykusius automobiliu prašome palikti jį prie Vilnies pagrindinės mokyklos (Švarioji g. 33) ir toliau keliauti pėstute. Pasirūpinsime nuorodomis. (Žemėlapis žemiau)

Kadangi šis susitikimas yra informacinio pobūdžio, tad jame laukiame tik tėvelių ir mamyčių.

Kontaktinis tel. nr.: +37067037283, +37068964010.
Iki pasimatymo!
Vilniaus Valdorfo Iniciatyva “Atviroji mokykla”