Priėmimas

Ar ir Jus aplanko tas keistas nerimo jausmas, kai iš žaismingos darželio aplinkos vaiką reikia išlydėti tarsi į kitą pasaulį – mokyklą? Tikriausiai visi esame išgyvenę šiuos jausmus, kurie užplūsta paskutiniais darželio metais, ruošiantis į mokyklą.

Mes, Valdorfo Atviroji mokykla, kviečiame prisijungti prie mūsų, ne pelno siekiančios bendruomeninės mokyklos, kurią kuria patys tėvai, kažkada taip pat išgyvenę šį nerimo jausmą, o šiandien galintys pasidžiaugti puikias rezultatais, laimingais vaikais ir svarbiausia – gera ir saugia atmosfera.

Jeigu jums svarbu dalyvauti mokyklos gyvenime, o ne tik stebėti, kaip kiti už jus priima visus sprendimus, jei rūpi gera vaiko emocinė būsena ir domina mokymosi metodika, besiremianti giliu žinių įsisavinimu per patirtį, o ne tik išmokimu atmintinai – tada ši mokykla kaip tik Jums ir Jūsų vaikui!

Šiandien džiaugiamės savo mokyklos augimu, mokinių pasiekimais ir kviečiame prisijungti būsimus pirmokus.

Priėmimas į Atvirąją mokyklą vyksta trimis etapais

1. Šeimos pildo anketas ir prašymus priimti į mokyklą (iki 2021 m. vasario mėn. 28 d.). Dokumentus priėmimui 2020 – 2021 mokslo metams galima rasti čia: https://lvmasociacija.lt/naujienos/priemimas-2021-vilnius/ 

2. Šeimos kviečiamos individualiems pokalbiams, kurių metu aiškinamės šeimos lūkesčius, norą įsilieti į bendruomenę ir Valdorfo pedagogikos ugdymo principų supratimą.

3. Nusprendus priimti vaiką į klasę, pasirašoma ugdymo sutartis.

Jeigu domitės mūsų mokykla, kviečiame susisiekti el. paštu labas@atvirojimokykla.lt arba tel. +370 (670) 37283