Futbolo būrelis

Kartu smagiai žaidžia futbolą, patiria įvairias emocijas, pažįsta save ir kitus.

Ką būrelio vadovas norėtų išmokyti/ perduoti vaikams apie šią veiklą?
Futbolas - tai žaidimas. Judrus, pareikalaujantis fizinės ištvermės, bet tuo pačiu ir labai socialus. Laimėti norisi, bet ne tai svarbiausia. Žaidimas - tai bendra kūryba. Gražus ir garbingas vienas įvartis gali būti kur kas vertingesnis už viso žaidimo pergalę.

Būrelio vadovas
Ugnius Grigonis

Futbolas įtraukė, kai buvau ketvirtoje klasėje. Ir tais laikais jis buvo pagrindinis mano laisvalaikio užsiėmimas. Dabar retokai tenka pažaisti, tai, matyt, viena iš priežasčių, kodėl ėmiau vesti šį būrelį. Patinka kartu žaisti, stebėti vaikus, dalyvauti tame procese: anksčiau buvau Valdorfo mokyklos mokytoju. Šiuo metu esu budintis globėjas. Taip pat dirbu pavėžėju. Laisvalaikiu groju gitara, dainuoju.