Vyksta priėmimas į pirmąją klasę

1/4/2022

Skelbiame bendrą 2022 metų būsimų pirmokų priėmimą į visas tris Vilniuje veikiančias Valdorfo mokyklas.

Visi, kurie jaučiatės pakankamai susipažinę su Valdorfo pedagogika ir pasirinkę Jums tinkančią Valdorfo mokyklą Vilniuje, atsisiųskite prašymo formą, užpildykite ir pateikite šiame puslapyje žemiau esančioje formoje.

Priėmimo prašymo forma atsisiuntimui: 202201_Priėmimo_anketa_Vardas_Pavardė

Atsisiųskite, užpildykite, pasirašykite ir išsaugokite elektroniniu formatu prašymą (patogiausia pdf).

Pateikite prašymą naudodamiesi šia nuoroda.

Sėkmingą įkėlimą lydi automatinis Google Forms patvirtinimas nurodytu elektroniniu laišku. Pastebėjome, kad pernai apie 1% visų pareiškėjų nepavyksta įkelti failo, tokiu atveju siųskite PDF adresu egidijus@lvmasociacija.lt ir laukite patvirtinimo raštu.

Prašymai priimami elektronine forma nuo 2022 01 01 iki 2022 01 31 . Vėliau nuoroda irgi bus aktyvi, pavėlavusiems, kurie patenka į papildomą sąrašą. Laukiame prašymų bet kuriuo laiku, iki mokslo metų pabaigos.

Prašymai į visas mokyklas priimami per tą pačią nuorodą, informacija pateikiama visų mokyklų ir asociacijos tinklapiuose.

Priėmus dokumentus, mokyklų priėmimo grupės susisiekia su pareiškėjais dėl papildomų klausimų/susitikimų/kita pagal mokyklų vidinę tvarką.

Visi pareiškėjai informuojami apie priėmimo rezultatus kaip įmanoma greičiau. Informuoja mokyklos, kurias nurodėte pirmuoju prioritetu.

2022 m. sausio 18d., 18 val. vyks virtualus visų trijų mokyklų pristatymas ir klausimų atsakymai. Visa informacija apie renginį čia.

2022 m. sausio 24 d. 18.15 val. vyks gyvas susitikimas Atvirojoje mokykloje apie Valdorfo pedagogiką ir ir ugdymą Vilniaus Valdrofo Atvirojoje mokykloje. Informacija apie renginį čia.