Turgelis

This image has an empty alt attribute; its file name is melyna2.jpg

Karantinas uždarė duris ir šiemet kalėdinių Valdorfo mugių nebus, bet mokyklos bendruomenė nusprendė atidaryti langą – papasakoti apie Atvirosios mokytojų ir mokinukų tėvelių rankomis kuriamą grožį ir gėrį.

Nuo ko čia pradėti? Nuo grožio…

Joviltės muilas mokytojų kambaryje žinomas puikiai, laikas jį pristatyti urbi et orbi ;). Tai – augalinis, švelnaus kvapo, gausiai putojantis, odą tausojantis, naminis muilas iš saulėgrąžų, alyvuogių, linų sėmenų, rapsų ir kokosų aliejų, su gamtos išaugintų žolelių bei eterinių aliejų priedais: medetkomis, ramunėlėmis, čiobreliais, levandomis, baziliku ir kt.

Dovanoms ar kasdienai pasilepinti, skambinkite Joviltei: 864886363

*****

Solveigos vasaros aromatai – hidrolatai. Levandos, liepos, mėtos, eglių ūgliai:

Ir siuviniai skirti tvariam pakavimui. Galima pradėti nuo mažo žingsnelio, kad plastiko bent pirkinių krepšyje būtų mažiau, galima dovanojant palinkėti tuo labiau rūpintis ir kitiems.

Rašykite: Solevija@yahoo.com arba skambinkite – 868474078

*****

Vėjo mamos Saulės kremai veidui: LEVANDA, maitina, lengvai drėkina, jei oda sudirgusi, nuramina (levandų hidrolatas, taukmedžio sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus, kanapių vaškas, eteriniai aliejai); PELYNAS, maitina, skaistina, apsaugo veido odą, lepina ir apgaubia švelnumu (pelynų hidrolatas, kakavos sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus, juodrugės aliejus, kanapių vaškas, eteriniai aliejai); GARDENIJA, maitina ir drėkina odą, apsaugo nuo darganoto oro, skaistina, nuramina išbertą odą (neroli hidrolatas, taukmedžio sviestas, kakavos sviestas, mango sviestas, šaltalankių aliejus, kanapių vaškas, eteriniai aliejai).

Sviestas kūnui, jautriai odai su medetkomis, kietieji žoliniai šampūnai su pelynais, levandomis, dilgėlėmis. Ieškokite ČIA ->

*****

Liukos TĖTIS pagamino dukroms lėlių namą. Pavyko labai puikiai, tad jau galima imtis tokių namų užsakymų. Tinka ne tik lėlėms, mašinėlėms, tai – puiki lentyna vaikų kambariui. Liukos lėlių namas vėliau irgi pavirs lentynėle mieliems daikteliams. Mažų namukų – lentynų išmatavimai gali būti visokie, pagal kiekvieno didelius namus. Tokio kaip mūsų kaina – šimtas pinigų ;).

Jei patiko, susisiekite su “vadybininke” Julita, Liukos mama: julita.potapova@gmail.com.

*****

O čia – ketvirtoko Vytauto mezgyklėlės modeliai. Žiemos kolekcija įspūdinga, viskas nunerta iš grynos merino vilnos! 50-56cm dydžo kepuraitės už 12 pinigų, mažesnės (mergaitės demonstruojamos) -9, pieštukinė, kurioje telpa 20 pieštukų – 7, papuošlai – nuo 1 iki 2. Prisidėję prie Vytauto verslo starto, suteiksite jam pagreitį ir po kelerių metų galėsite pelnytai girtis pažintimi su Lietuvos megztos mados diktatoriumi 😉

Pardavimų skyriaus ir Vytauto tėčio tel.: 8652-90788

*****

Ieva :”Noriu papasakoti apie mūsų Smaragdo krautuvėlę (Antakalnio 66). Čia rasite įvairiausių papuošalų, drabužių, instrumentų,  dovanų, – tiek atkeliavusių iš egzotiškų kraštų, tiek ir Lietuvos kūrėjų darbų. Nesenai atidarėme ir vaikiškų daiktų skyrelį su jaukiais, estetiškais, originaliais, lavinančiais žaislais ir žaidimais. Taip pat turime didžiausią Lietuvoje žongliravimo instrumentų pasirinkimą ( mūsų žonglieriams, lankantiems užsiėmimus, taikoma 15 proc. nuolaida :)) “

Tel. 8 614 83833;  https://www.facebook.com/SmaragdoKrautuvele

*****

Diana: “Privačios bei viešos Krištolinio garso grupinės ir individualios sesijos – tai gilaus atsipalaidavimo, gydymo garsu sesijos, garso terapija, kurioje pasiekiami giliausi jūsų sluoksniai ląstelių lygmenyje, stabilizuojama nervų sistema, giliai atstatomi gyvybiniai resursai, valosi karminiai dalykai, harmonizuojama jūsų esybė visuose sluoksniuose. Tinka absoliučiai visiems. Dovanų kuponai. Kaina gali būti užrašoma, kiek norisi dovanoti.

This image has an empty alt attribute; its file name is unnamed-3-1024x539.jpg

Papuošalai – Lemūrinės sėklos rankų darbo kristalų pakabukai bei auskarai aukso bei sidabro vielose.

“Yakfaino” rankų darbo medvilninės piniginės dėžutėje.

This image has an empty alt attribute; its file name is unnamed-6-888x1024.jpg

“Zaphir vėjo varpeliai “Sufi”.

This image has an empty alt attribute; its file name is unnamed-5-986x1024.jpg

Daugiau informacijos facebook puslapyje: https://www.facebook.com/dainuojantyskristolodubenys/