Būdai prisidėti

Vilniaus Valdorfo Atviroji mokykla bendruomeninė, tad pačios bendruomenės įdėtos pastangos lemia kokioje mokykloje vaikai mokosi bei kokios galimybės jiems yra atveriamos.

Prisijungdami prie mokykloje veikiančių darbo grupių

Plačiau apie veikiančias grupes, jų veiklos kryptis, prisijungusius bendruomenės narius bei kontaktus galite paskaityti čia.

Skirdami 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio

Duomenys, reikalingi paraiškos pildymui:
VšĮ Vilniaus Valdorfo Atviroji mokykla
Paramos gavėjo kodas: 304297210.

1,2 proc. paramą galite skirti užpildžius FR0512 formą EDS sistemoje.

Kviečiame dalį GPM skirti ir šiemet – šios lėšos prisideda prie bendruomenės pastangų išlaikyti kiek įmanoma mažesnį mokestį už ugdymą.

Dalyvaudami renginiuose bei talkose

Jeigu turite idėjų naujoms tradicijoms, o galbūt matote, kad mokykloje reikia suremontuoti suolą ar nudažyti sieną, nelaukdami organizuojamų talkų kreipkitės ir prisidėkite prie gražesnės, patogesnės aplinkos kūrimo.

Skirdami finansinę paramą mokyklai

Bendruomenės nariai gali skirti vienkartinę tikslinę paramą mokyklai arba šeimos gali savanoriškai pasirinkti mokėti truputį didesnį mokestį už mokslą. Tuomet atsiranda galimybė šiek tiek atidėti mokėjimus finansiškai sudėtingą laikotarpį išgyvenančioms bendruomenės šeimoms arba suteikti nuolaidas daugiavaikėms. Galbūt šios šeimos galės prisidėti kitais būdais arba vėliau paremti kitus.