Karjeros galimybės

Valdorfo Atviroji mokykla kasmet paauga viena klase, o šiemet vyriausieji yra aštuntokai. Gausėja mokinių būrys – didėja mokytojų ir kitų specialistų poreikis.

Bendruomeninėje mokykloje mokytojai – tikrąja to žodžio prasme bendradarbiai. Stipri bendruomenė yra visa ko variklis, parama ir dirva tobulėjimui. Čia patirtimi dosniai dalijamasi, ji su dėkingumu priima ir perduodama toliau. Taip auga visi.

Lietuvos Valdorfo Mokyklų Asociacija organizuoja 3 metų trukmės mokytojų kursus Valdorfo pedagogo kvalifikacijai gauti, mokykla suteikia galimybes juos lankyti. 

Jei norėtumėte augti drauge, labai kviečiame prisijungti!

Šiuo metu laisvų darbo vietų mokykloje nėra , tačiau jeigu norėtumėte tapti mūsų bendruomenės dalimi ateityje, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą adresu el. paštu personalo-grupe@atvirojimokykla.lt. Nepamirškite nurodyti, kokios pareigos Jus domintų. Mes Jūsų laišką išsaugosime ir pasikeitus aplinkybėms, susisieksime.

Norite įgyti patirties? Mūsų mokykloje ne vienerius metus darbuojasi savanoriai. Kadangi mokykloje veikia nemažai veiklos grupių, vertingos patirties jose gali pasisemti ir studentai praktikos metu.

Kontaktai pasiteiravimui: el. paštas  personalo-grupe@atvirojimokykla.lt, tel. +370 (670) 37283.