Pedagogė ramina vaikams laiko nebesurandančius tėvus: užuot stengęsi išmokyti skaityti, geriau su jais pažaiskit

2/18/2021

"Karantino metu tėvai neretai jaučiasi nusivylę, kad nesugeba atrasti balanso tarp darbo namuose ir savo vaikų ugdymo. Kenčia ne tik abi sritys, didelis spaudimas ikimokyklinukams gali padaryti meškos paslaugą – jie gali prarasti motyvaciją mokytis, taip pat tai nepuoselėja tėvų ir vaikų tarpusavio santykių.

Pedagogai teigia, kad tėvai ir neturi būti mokytojais. Vilniaus Valdorfo Atviroji Mokykla mokytoja Rūta Pūkelė, turinti daugiau nei 20 m. patirties Valdorfo pedagogikoje, atsiųstame pranešime tikina, kad žymiai daugiau naudos bus, jei tėvai, užuot prievarta kišę žinias, su savo vaikais tiesiog žais." Visas straipsnis čia.