Susipažinkite su būsimų pirmokų Mokytojomis!

2/3/2023

Norime pasveikinti naujai prie Atvirosios mokyklos mokytojo būrio prisijungiančias būsimų pirmokų mokytojas Audingą ir Giedrę! Kviečiame susipažinti:

"Aš, GIEDRĖ, ateinu iš kalbų ir žodžių pasaulio ilgametėse lingvistikos studijose ir dėstant lietuvių kalbą, iš valdorfiško požiūrio įkvėptos motinystės ir darželio žmonių bendrystės, su įkvėpimu ir žiniomis iš Valdorfo mokytojų kursų, iš ilgų pasivaikščiojimų ir bėgimų snieguotuose ar gėlėtuose miškuose, iš rankdarbių ir begalės knygų – skaitomų (niekada taip ir neišaugau iš vaikų/paauglių literatūros) ir pačios verčiamų, iš muzikos garsų ir dainos ri(t)mo.

Aš, AUDINGA, atsinešu spalvas iš tapybos studijų VDA ir savo pačios kūrinių, mokytojavimo meną iš pedagogikos studijų ir praktikos, laisvės ir taisyklių dermę iš darbo Lauko darželyje. Ateinu iš gamtos, kurioj nebaisios nei liūtys, nei šaltis, ir iš draugystės su vaikais, kad ir kokios nuotaikos beaplankytų. Viskas įdomu! Viską būtina patirti! Ateinu iš įvairiausių mokymų apie vidinį žmogaus pasaulį, iš savo jausminio prado ir žaismės.

MUDVI kartu jau dabar kuriame vidinę erdvę klasei, kurioje kiekvienas vaikas ateidamas su savo vidine spalva įsilietų ir kartu sukurtų vieną klasės dermę. Kiekvieną mokyklos dieną savo rankomis lipdysime ir glostysime, žiniomis pildysime ir širdyse nešiosime tą dermę, kad visi kartu ir kiekvienas klasės Žmogus saugiai ir darniai skleistųsi ir augtų, kasdien vis plačiau pažindamas savo aplinką ir atrasdamas naujų savo atspalvių, gebėjimų, džiaugsmų. Bendrystėje su mamomis ir tėčiais, broliais ir sesėmis ir visa spalvinga mokyklos bendruomene."

Linkime smagios mokyklinės kelionės!